hore

SLOVENSKÝ VÝROBCA

BEZPEČNOSTNÝCH DVERÍ

Sme Alarmax. Sme bezpečnostné dvere.

 

viac

Bezpečnostné dvere vrátane montáže

Teraz už od 499 Eur.

Viac info. o ponuke

CENOVÁ PONUKA
CENOVÁ PONUKA
čítaj viac
NA STIAHNUTIE
NA STIAHNUTIE
čítaj viac

Bezpečnostné dvere

 

 

Decor:

Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí Farby bezpečnostných dverí

Bezpečnostné dvere

MODEL A3dd

- sa vyznačujú oceľovou dvojplášťovou konštrukciou, sú vybavené
3-bodovým aktívnym uzamykacím mechanizmom zabudovaným vo dverách. Pri uzamykaní sa z dverí vysúvajú tri aktívne body /zámková závora a dva oceľové čapy priemeru 12 mm/, ktoré sa následne zasúvajú do otvorov v zárubni.
Dvere sú charakterizované ako odolné voči vlámaniu. /bez atestu/. Sú vhodné do priestorov s nižšími požiadavkami na bezpečnostnú úroveň.

 

 

Bezpečnostné dvere

MODEL A7

- taktiež oceľovej dvojplášťovej konštrukcie, a je vybavený 4 -bodovým aktívnym a 3-bodovým pasívnym uzamykacím systémom. V oblasti zámku má model A7 špecifické ochranné prvky a dlhodobo je to najpredávanejší model z našej ponuky. Dvere sa uzamykajú centrálne jedným kľúčom pričom štyri body sa vysúvajú na základe otáčania kľúčom a pri každom závese sa ešte nachádza jeden pasívny bod priemeru 10 mm. Boli zaradené na základe skúšok do III. bezpečnostnej triedy.

 

 

Bezpečnostné dvere

MODEL A10

- Pre potreby zabezpečenia na vysokej bezpečnostnej úrovni doporučujeme zvoliť model A10, ktorý je vybavený 10 - bodovým aktívnym uzamykacím mechanizmom. Vysoký počet bodov a správne rozloženie poskytuje naozaj vysoký stupeň zabezpečenia. Boli zaradené na základe skúšok do III. bezpečnostnej triedy.